HAKKIMIZDA

Hakkımızda

MONİTA DEKORATİF ÜRÜNLER LİMİTED ŞİRKETİ olarak 2023 yılında kurulan firmamız, (2020’den centrum teknoloji AŞ olarak) SiliS markasıyla değerli müşterilerimizle buluşuyor. Güçlü bir e-ticaret firması olarak hedefimiz, iç mekanı güzelleştiren bitki çözümleri sunmak. Peki yolculuğumuza neden bitkilerle başladık?
Bitkiler bizim için bir tutku. Hayatımıza neşe katan, renkleriyle bize ilham veren ve bizi çevreleyerek doğaya geri götüren inanılmaz canlılar. Ancak söz konusu bitkiler olduğunda birçok kişinin göz ardı ettiği bir konu olduğunu da fark ettik: Göze hitap eden ve farklı iç mekan tasarımlarına uygun saksılar.
Bu nedenle yaklaşımımız, bize ilham veren bitkileri minimal tasarımlı saksılar sizlerle buluşturmak.
Tasarım çizgimiz, her tarza uyabilecek ve abartıdan uzak sade çizgileri sizlere sunmak. Tasarım sürecinde seçtiğimiz bitkileri en güzel gösterecek şekilde saksı tasarımı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle iç mekan tasarımına yeni bir soluk katarak yaşam alanlarınızı dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.
Evden ofise, balkondan verandaya kadar özel tasarımlarımızı istediğiniz tüm mekanlarda kullanabilirsiniz.
Bitki yetiştirmek sanıldığı kadar zor değil. Herkese uygun bir bitki var. Siz de farklı bitki ve saksı seçeneklerimize göz atarak kendinize en uygun bitkiyi bulabilirsiniz.

 

Vizyonumuz

İç mekanlarda özel bitkiler ve özel tasarlanmış minimal saksılarla gündelik hayata neşe katmak.
Tasarımda sadeliği ve minimal çizgileri vurgulayarak dingin bir iç mekan yaratmaya katkıda bulunmak.
En özel bitki seçenekleriyle evinizi adeta göz alıcı bir bahçeye dönüştürmenize yardımcı olmak.